Typy tenisowe: Bernard Tomić – John Millman

Typy tenisowe

Zostajemy w Estoril, gdzie tym razem obejrzymy spotkanie dwóch Australijczyków. Obaj tuzami gry na mączce nie są, ale zdecydowanie lepiej na niej spisuje się John Millman i on będzie tu zdecydowanym faworytem.

Spotkanie na pewno będzie miało nieco dziwny przebieg, lecz doświadczenie i umiejętność gry na clayu będzie tu miało znaczenie. Millman grywał więcej i osiągał lepsze rezultaty, nawet w tym roku potrafił wygrać jeden mecz i urwać seta Bautista-Agutowi, co już świadczy o tym, że będzie groźnym rywalem. Bernie jaki jest, każdy wie. Jest to bardzo chimeryczny zawodnik, dużo zależy u niego od chęci, ale też od pierwszych piłek. Może być tak, że coś mu się nie spodoba i cały mecz będzie w jego wykonaniu słaby.

Millman jest pewniejszy, regularniejszy i choć obaj grają podobnie, to jednak John potrafi lepiej przystosować się do warunków i gry rywala. Jest dużo bardziej elastyczny, dlatego też idziemy pewnie w jego kierunku. Punktów już trochę stracił na mączce, dlatego czas odbudować nieco swoją pozycję.

ATP Estoril: Bernard Tomić – John Millman, typ: Millman -2,5 gema, kurs: 1.60.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 31.03.
https://youtu.be/mNRHtxHmy7w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E89 w Apple Podcasty 🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=cc0b2e3a-e3f7-4776-aa6d-671b0253ae48

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://bit.ly/3dJIF9s #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…