Singiel na dziś: Denver Nuggets – Portland Trail Blazers

Typy na dziś

Singla na środę 1. dzień maja zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Denver Nuggets pokonają Portland Trail Blazers przynajmniej trzema punktami. Pierwsze spotkanie tego półfinału Konferencji Zachodniej wygrali gracze z Kolorado 121:113 i tym samym prowadzą w serii 1-0.

Naszym zdaniem Blazers nadal nie będą mogli zatrzymać Nikoli Jokica, który w pierwszym starciu zdobyli 37 pkt. Grający w zespole gości na pozycji centra Enes Kanter nie dysponuje takimi umiejętnościami pod koszem jak Serb. Do tego Jokić świetnie radzi sobie w rzutach z półdystansu jak i w próbach zza linii trzech punktów. Naprawdę nie widzimy nikogo w drużynie z Oregonu, który mógłby mu stawić czoła.

Jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidywalnego (kontuzje), to Nuggets powinni ponownie wygrać i już z bilansem 2-0 lecieć na bardzo ciężkie mecze w Portland. Tam gospodarze dostają skrzydeł i będzie ich ciężko pokonać. Dziś natomiast stawiamy na Denver ze skromnym handicapem -2.5 pkt.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Denver Nuggets – Portland Trail Blazers, typ: 1 (-2.5 pkt), kurs: 1.64. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 1.04.
https://youtu.be/40vzsRMp39w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E90 w Apple Podcasty ✅🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=8060c792-7f02-4998-aa35-0d34a4c0248a

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://bit.ly/2JyauDO #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…