Typy tenisowe: Dominic Thiem – Rafael Nadal

Typy tenisowe

Czas na finał French Open, w którym zagrają Dominic Thiem i Rafael Nadal. Zdecydowanym faworytem jest oczywiście Hiszpan, który ma w tym turnieju niesamowite liczby.

Pojedynek Thiema z Nadalem będzie rewanżem za zeszłoroczny finał, ale czy skutecznym dla Austriaka? Raczej nie. Twierdzimy, że może być to powtórka, a mecz będzie miał bardzo podobny przebieg i wynik. Wtedy Rafa wygrał 6:4, 6:3, 6:2. Dzisiaj jest w tak świetnej formie, że również powinno obyć się bez straty seta. Pewny w polu serwisowym, gra z głębi kortu na mączce, to jego domena, więc nawet nie ma o czym tu wspominać.

Skupmy się bardziej na Thiemie, który miał ciężki półfinał z Djokoviciem. Mecz wielokrotnie przerywany, trudne warunki. Bez dnia przerwy przystępuje do finału, a jednak poprzedni mecz zajął mu aż ponad 4 godziny. Zmęczenie będzie odczuwał na pewno, ale też jego gra nie była na tyle pewna, żeby skutecznie powalczyć z Nadalem. Dużo błędów, w ważnych piłkach paraliż, brak luzu, a to się dopiero dziś się nasili.

Finał French Open – na co postawić?

Rafa jest bestią na tej nawierzchni, jest najlepszy na świecie i nie spodziewamy się niespodzianki. Idziemy w pewnie w zwycięstwo Hiszpana.

Dominic Thiem – Rafael Nadal, typ: Nadal -6,5 gema, kurs: 1.94.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…