Typy tenisowe: Dominic Thiem – Rafael Nadal

Typy tenisowe

Czas na finał French Open, w którym zagrają Dominic Thiem i Rafael Nadal. Zdecydowanym faworytem jest oczywiście Hiszpan, który ma w tym turnieju niesamowite liczby.

Pojedynek Thiema z Nadalem będzie rewanżem za zeszłoroczny finał, ale czy skutecznym dla Austriaka? Raczej nie. Twierdzimy, że może być to powtórka, a mecz będzie miał bardzo podobny przebieg i wynik. Wtedy Rafa wygrał 6:4, 6:3, 6:2. Dzisiaj jest w tak świetnej formie, że również powinno obyć się bez straty seta. Pewny w polu serwisowym, gra z głębi kortu na mączce, to jego domena, więc nawet nie ma o czym tu wspominać.

Skupmy się bardziej na Thiemie, który miał ciężki półfinał z Djokoviciem. Mecz wielokrotnie przerywany, trudne warunki. Bez dnia przerwy przystępuje do finału, a jednak poprzedni mecz zajął mu aż ponad 4 godziny. Zmęczenie będzie odczuwał na pewno, ale też jego gra nie była na tyle pewna, żeby skutecznie powalczyć z Nadalem. Dużo błędów, w ważnych piłkach paraliż, brak luzu, a to się dopiero dziś się nasili.

Finał French Open – na co postawić?

Rafa jest bestią na tej nawierzchni, jest najlepszy na świecie i nie spodziewamy się niespodzianki. Idziemy w pewnie w zwycięstwo Hiszpana.

Dominic Thiem – Rafael Nadal, typ: Nadal -6,5 gema, kurs: 1.94.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…