Typy NHL: St. Louis Blues – Boston Bruins

typy NHL

Karawana z rywalizacją o Puchar Stanleya przenosi się do Saint Louis w stanie Missouri, gdzie dziś miejscowi Blues zagrają szósty mecz serii z Boston Bruins.

W rywalizacji do czterech wygranych meczów prowadzi St. Louis 3-2 i przed własną publicznością ma wielką szansę na wygranie mistrzowskiego trofeum. Według nas ta możliwość ich sparaliżuje i jeśli jednak dokonają tego, to dopiro w spotkaniu numer 7 w Bostonie.

Jednak na gości też nie gramy, bo tak naprawdę ich też może zjeść trema przed porażką. Proponujemy za to over bramkowy, który na 5 meczów w tej serii został pokryty 3 razy. Po meczu, w którym padało mniej bramek, w kolejnym hokeiści to nadrabiali. Mimo dobrych bramkarzy z obu stron liczymy dziś na worek goli. Powodzenia!

St. Louis Blues – Boston Bruins, typ: over 5,5,  kurs: 2.28.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Middlesbrough – Coventry https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-middlesbrough-coventry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atletico Madryt – Salzburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atletico-madryt-salzburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lokomotiw – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lokomotiw-bayern/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…