Typy tenisowe: Donna Vekić – Vera Zvonareva

Typy tenisowe

Sobota to czas półfinałów podczas turnieju WTA w St. Petersburgu. Pod lupę bierzemy drugi z nich, czyli starcie Donny Vekić z Verą Zvonarevą, która po raz drugi będzie bohaterką naszej analizy.

W piątek obejrzeliśmy spotkania obu tenisistek i zaczynając od Chorwatki (Vekić), to trzeba przyznać, że jest w świetnej formie. Wielka pewność w wyprowadzaniu uderzeń, mała liczba błędów własnych w stosunku do piłek wygrywających i co najważniejsze świetnie serwuje. O tym akurat dość brutalnie przekonała się finalistka tegorocznej edycji Aussie Open Petra Kvitova.

Co do Rosjanki (Zvonareva), to zupełnie nie przekonała nas swoją grę. Niby potrafi skończyć rywalkę, ale nie jest to ofensywna gra. Popełnia błędy, często nie nadąża z ustawieniem. Zdarzają się jej również błędne decyzje no i serwis nie jest na takim poziomie jak rywalki.

Biorąc pod uwagę serwis Vekić, jej dyspozycję i możliwości z linii końcowej skłaniamy się, że będzie to pewne zwycięstwo Chorwatki. W związku z tym kierujemy nasz typ w ujemny handicap gemowy.

WTA St. Petersburg: Donna Vekić – Vera Zvonareva, typ: Vekić -2,5 gema, kurs: 1.76.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…