Typy NBA: New York Knicks – Boston Celtics

typy NBA

Na piątkową noc wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto dziś zagrać. Przybywamy do Nowego Jorku, gdzie miejscowi Knicks podejmą w Madison Square Garden Boston Celtics.

Stawiamy, że Celtics wygrają dziś z Knicks na tyle wysoko, aby pokryć handicap -13 pkt. Różnica sportowa między tymi drużynami jest kolosalna. Boston walczy o jak najlepsze miejsce przed Playoffs, a Nowy Jork właśnie pożegnał swoją największą gwiazdę Kristapsa Porzingisa. Łotysz co prawda przechodzi rehabilitację i nie wiadomo czy zagra jeszcze w tym sezonie, ale jego przejście do Dallas wywołało sporo szumu w NBA. Razem z nim do Mavericks powędrowali Courtney Lee, Tim Hardaway Jr. i Trey Burke, co tylko pokazuje, że Knicks czyszczą „cap space”, czyli szykują pieniądze na letnie wzmocnienia.

Do Nowego Jorku w tej wymianie przybyli Dennis Smith Jr., DeAndre Jordan, Wesley Matthews i dwa piki pierwszej rundy draftu.

Co postawić?

Naszym zdaniem Celtics wykorzystają totalny chaos panujący w zespole Knicks i wygrają bardzo wysoko. Handicap -13 pkt może wygląda na spory, ale kogo Boston ma się obawiać? Nawet jeśli nie zagra dziś Kyrie Irving, to i tak Celtowie powinni rozgromić gospodarzy.

New York Knicks – Boston Celtics, typ 2 (-13 pkt), kurs: 1.95.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Minionej nocy w NBA

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy