Typy NBA: New York Knicks – Boston Celtics

typy NBA
Oceń

Na piątkową noc wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto dziś zagrać. Przybywamy do Nowego Jorku, gdzie miejscowi Knicks podejmą w Madison Square Garden Boston Celtics.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Celtics wygrają dziś z Knicks na tyle wysoko, aby pokryć handicap -13 pkt. Różnica sportowa między tymi drużynami jest kolosalna. Boston walczy o jak najlepsze miejsce przed Playoffs, a Nowy Jork właśnie pożegnał swoją największą gwiazdę Kristapsa Porzingisa. Łotysz co prawda przechodzi rehabilitację i nie wiadomo czy zagra jeszcze w tym sezonie, ale jego przejście do Dallas wywołało sporo szumu w NBA. Razem z nim do Mavericks powędrowali Courtney Lee, Tim Hardaway Jr. i Trey Burke, co tylko pokazuje, że Knicks czyszczą „cap space”, czyli szykują pieniądze na letnie wzmocnienia.

Do Nowego Jorku w tej wymianie przybyli Dennis Smith Jr., DeAndre Jordan, Wesley Matthews i dwa piki pierwszej rundy draftu.

Co postawić?

Naszym zdaniem Celtics wykorzystają totalny chaos panujący w zespole Knicks i wygrają bardzo wysoko. Handicap -13 pkt może wygląda na spory, ale kogo Boston ma się obawiać? Nawet jeśli nie zagra dziś Kyrie Irving, to i tak Celtowie powinni rozgromić gospodarzy.

New York Knicks – Boston Celtics, typ 2 (-13 pkt), kurs: 1.95.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Minionej nocy w NBA

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB