Typy tenisowe: Jo Wilfred Tsonga – Andriej Rublow

Typy tenisowe

We wtorek także zapraszamy do Marsylii, gdzie marsz po tytuł rozpocznie Jo Wilfred Tsonga, a jego pierwszym rywalem będzie Andriej Rublow.

Nie bez znaczenia napisaliśmy o marszu po tytuł, gdyż Francuz jest naprawdę w świetnej formie. W tym roku przegrywał tylko z Djokoviciem i Medvedevem. Tsonga świetnie serwuje, nie jest pasywny, ma parcie do przodu i co najważniejsze jest skuteczny.

Gra u siebie, więc motywacji mu nie zabraknie, a po drugiej stronie siatki stanie  rywal, który mocno zawodzi. Bardzo utalentowany, ale niepewny i nieregularne. Wyniki ma przeciętne, nierówne granie, a to na pewno mu nie pomoże.

Na co postawić?

Tsonga jest zdecydowanym faworytem i linie nie są ustawione wysoko. Hala jest dość szybka, ale grający u siebie Jo nie powinien mieć najmniejszych problemów.

ATP Marsylia: Jo Wilfred Tsonga – Andriej Rublow, typ: Tsonga -3,5 gema, kurs: 1.74.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…