Typy tenisowe: John Patrick Smith – Enzo Couacaud

Typy tenisowe

Zaczynamy sezon trawiasty i przenosimy się do Challengera w Nottingham, gdzie zawodnicy powalczą o dobrą formę przed zbliżającym się Wimbledonem. Choć akurat dla tych dwóch bohaterów analizy, będzie to zwyczajna walka o punkty.

Sprawa wygląda tak, że Smith zdecydowanie lepiej czuje się na szybszych nawierzchniach, a już zdecydowanie bardziej na trawie. Bilans 42-33 robi wrażenie, co pokazuje, że nie tylko ma duże doświadczenie na tej nawierzchni, ale jeszcze dobrze się na niej prezentuje. W tym roku ma za sobą już jeden mecz, co prawda przegrany, ale po długiej walce przegrał w tie-breaku trzeciego seta, co dało mu dużo styczności i pewności na trawie.

Enzo z kolei bez meczu na trawie. Grał na mączce, więc w zupełnie innym tenisowym świecie. W swojej karierze rozegrał zaledwie 5 meczów na trawie z bilansem 2-3. Wszystkie miały miejsce jednak w 2015 roku, więc minęło bardzo dużo czasu.

Na co postawić?

Smith dużo lepiej serwuje, prowadzi zdecydowanie bardziej ofensywną grę i regularność przebijania Francuza na nic się zda na tej nawierzchni. W związku z tym zdecydowanie stawiamy na zwycięstwo Australijczyka.

Challenger Nottingham: John Patrick Smith – Enzo Couacaud, typ: Smith, kurs: 1.62.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…