Typy tenisowe: Juan Ignacio Londero – Lorenzo Sonego

Typy tenisowe

Środowe popołudnie spędzimy również w argentyńskiej Cordobie, choć trzeba przyznać, że początek tego turnieju nie był wymarzony dla faworytów. Dziś czeka nas jednak spotkanie Londero i Sonego, na które przygotowaliśmy typ.

Juan Ignacio Londero zaskoczył wszystkich pokonując Nicolasa Jarry’ego, choć nie uważamy, że była to tylko jego zasługa. Rywal nie wykorzystywał swoich okazji, lecz z drugiej strony Argentyńczyk znacznie utrudniał grę wyżej notowanemu rywalowi.

Dobry serwis, dobry forehand i odwaga, te trzy elementy zadecydowały o wczorajszej wygranej i sądzimy, że będą miały również kluczowe znacznie w starciu z Lorenzo Sonego. Ten z kolei nie ma wyrazistego stylu gry, choć nieźle wyglądał w meczu z Andujarem.

Co zagrać?

Argentyńskie media są zachwycone wynikiem Juana Ignacio, więc liczymy, że także dziś będą miały powody do zadowolenia, gdyż my razem z nimi liczymy na Londero, który naszym zdaniem wygra ten mecz i przedłuży swój pobyt na tych kortach.

ATP Cordoba: Juan Ignacio Londero – Lorenzo Sonego, typ: Londero, kurs: 2.15.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…