Typy tenisowe: Philipp Kohlschreiber – Karen Czaczanow

Typy tenisowe

Zostajemy w Monachium, gdyż dzisiejszego dnia na tamtejszych kortach zobaczymy Philippa Kohlschreibera i Karena Czaczanowa. Faworytem tego spotkania jest oczywiście Niemiec.  Dla nas to dobra okazja, gdyż kursy na jego wygraną są naprawdę dobre.

Kohlschreiber to bardzo doświadczony zawodnik, który jest bliżej niż dalej końca kariery. Takie turnieje przed własną publicznością traktuje naprawdę na serio. Widać to było po pierwszym meczu z Andreasem Seppim, podczas którego Niemiec był skoncentrowany od początku do końca i zagrał bardzo dobre spotkanie. Właściwie od początku okresu gry na mączce nie ma się o co do niego przyczepić. Przegrał tylko z będącym wtedy w niesamowitym gazie Andujarem w Marrakeszu i Djokoviciem w Monte Carlo urywając seta.

Karen Czaczanow z kolei prezentuje się naprawdę słabo od początku roku i niczym nie przypomina tenisisty z ubiegłego sezonu. Zmiana rakiety nie wyszła na dobre, powrót do starej też nic nie dał, jest po prostu zagubiony. Dochodzi do tego fakt, że gramy na mączce, a nawet w jego najlepszym sezonie nie spisywał się na niej jakoś wybitnie. W tym roku jest bez wygranej, bez wygranego seta i bez jakichkolwiek perspektyw, by mogło się co zmienić. W kwestii doświadczenia na mączce i umiejętnościach gry na niej Philipp ma zdecydowaną przewagę, ale też jest w zdecydowanie lepszej formie.

Na co postawić?

Biorąc pod uwagę nawierzchnię, dyspozycję i to, że Kohlschreiber broni punktów za finał przed własną publiczności zdecydowanie idziemy w kierunku Niemca. Sądzimy, że będzie to pewne zwycięstwo.

ATP Monachium: Philipp Kohlschreiber – Karen Czaczanow, typ: Kohlschreiber, kurs: 1.63.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama