Typy tenisowe: Simona Halep – Kiki Bertens

Typy tenisowe

Czas na finał kobiet w Madrycie i czeka nas bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Simoną Halep i Kiki Bertens. Bukmacherzy widzą wyraźną faworytkę w osobie Rumunki. My również uważamy, że Simona powinna zgarnąć ten tytuł i zdecydowanie idziemy w jej kierunku.


Mecz może zapowiadać się dość wyrównanie, ale naszym zdaniem jest kilka aspektów, które stawiają Rumunkę w roli faworytki. Przede wszystkim wygrywała już w Madrycie, więc zna smak tego trofeum. To z pewnością jej pomoże, bo mimo, iż obie zawodniczki są bardzo doświadczone, to każdy finał rządzi się swoimi prawami i nerwy będą na pewno. Do tego publiczność dopinguje ją od samego początku. W Madrycie jest wielu rumuńskich kibiców i ciekawostką jest to, że dyrektorem turnieju jest również Rumun.

Biorąc pod uwagę aspekty sportowe, to Kiki Bertens ma więcej do zaoferowania w polu serwisowym, ale czym dalej w wymianę, to przewaga Halep rośnie. Obie są oczywiście regularne, ale to Simona potrafi zrobić coś z niczego. Jest dużo lepsza w defensywie i pewniejsza na przestrzeni całego meczu. Bertens miewa momenty przestoju, czego nie potrafiła wczoraj wykorzystać Stephens, a na pewno skorzysta Simona.

Na co postawić?

Uważamy, że nie będzie to jednostronne widowisko, bo jednak Bertens to groźna rywalka. Halep jest jednak o poziom wyżej, zwłaszcza w finałowych spotkaniach. W ubiegłym roku Kiki miała szansę na tytuł w stolicy Hiszpanii, spisywała się świetnie przez cały turniej, a w finale czegoś zabrakło i jesteśmy zdania, że tym razem będzie podobnie.

WTA Madryt: Simona Halep – Kiki Bertens, typ: Halep, kurs: 1.65.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB