Typy tenisowe: Sloane Stephens – Petra Martić

Typy tenisowe

Turniej w Madrycie rozkręca nam się na dobre, więc w drabince zostały same uznane marki i można spodziewać się wyrównanych spotkań. Takie też pewnie będzie pomiędzy Stephens i Martić, ale naszym zdaniem Chorwatka powinna być minimalną faworytką, a jest odwrotnie, dlatego też łapiemy value.

Petra Martić od dłuższego czasu spisuje się na mączce bardzo dobrze, świadczy o tym bilans pojedynków 12-1, ale też i gra. Bardzo dobrze serwuje, jest skuteczna z linii końcowej i potrafi rozrzucać rywalki po korcie. Skuteczna jest także przy siatce i na wysokim poziomie ma również skróty. Wczoraj od dawna zdarzył się jej moment dekoncentracji i przegrała wygranego seta z Vekić, ale kiedyś musiało się to przytrafić.

Stephens z bilansem 5-1 na clayu, ale od samego początku męczy się dość mocno. Zarówno w Charleston, ale i też w stolicy Hiszpanii. Pokonała Hercog w dwóch setach, gdzie set mogła stracić, a później trzysetowe starcia z Azarenką i Zheng. Brakuje jej pewności, regularności i odpowiedniego poziomu koncentracji przez cały mecz, dlatego przy dobrym podaniu Chorwatki może tutaj nie dotrzymać kroku.

Na co postawić?

Biorąc pod uwagę formę, nawierzchnię, serwis i umiejętność poruszania się na clayu idziemy w kierunku Martić. Wykorzystujemy value, które proponują nam bukmacherzy i oprócz dodatniego handicapu można próbować także zwycięstwo.

WTA Madryt: Sloane Stephens – Petra Martić, typ: Martić +2,5 gema, kurs: 1.72.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E95 w Spotify 🎙💵 https://open.spotify.com/episode/4arb2V6yavbew5cc72AHos?si=RlfbY5ZUSBWVZ64cEBEl1w

Podcast #kasujemy S01.E95. #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=0fb2cf4d-a52a-475c-997b-4ba29e8744fe

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 7.04
https://youtu.be/rUf8pqT2k-w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Load More…