Singiel na dziś: Hammarby – Sirius

Typy na dziś

Singla na piątek 10. dzień maja zagramy w szwedzkiej Allsvenskan, w której dziś zostanie rozegrane pierwsze spotkanie 8. kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że w meczu pomiędzy Hammarby a Sirius zobaczymy przynajmniej cztery bramki. Przyznajemy się, że to odważny i ryzykowny typ, ale naszym zdaniem warto go zagrać, choćby za połowę normalnej stawki.

Sirius to bardzo słaba drużyna, która obecnie zajmuje w tabeli czwarte miejsce od końca. W siedmiu meczach nowego sezonu, goście trzy razy grali spotkanie, w którym pokrywali over 3.5 gola. Póki co lepiej grają na wyjazdach, ale za rywali mieli drużyny z dolnej części tabeli.

Hammarby jest bardzo overową drużyną. W poprzednim sezonie aż 40 procent ich meczów kończyło się z przynajmniej czterema golami. W tym sezonie, w siedmiu rozegranych spotkaniach, trzy razy pokrywali linię 3.5 gola.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

W związku z tym, że rywal jest dziś mało wymagający, ale jednak potrafiący zdobywać bramki na wyjazdach, a Hammarby często notuje mecze z dużą liczbą bramek, stawiamy na powyżej 3.5 gola.

Porcja statystyki:

W czterech ostatnich spotkaniach między tymi drużynami na tym stadionie, za każdym razem padały przynajmniej cztery bramki.

Hammarby – Sirius, typ: powyżej 3.5 gola, kurs: 2.36.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…