Typy tenisowe: Stan Wawrinka – Grigor Dimitrov

Typy tenisowe

Czas na spotkania 3. rundy we French Open i bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy Stanem Wawrinką, a Grigorem Dimitrovą. Jeszcze jakiś czas temu byłby to hitowy pojedynek. Czasy jednak się nieco zmieniły, choć dla nas w tym wypadku nie ma to żadnego znaczenia, gdyż widzimy tutaj pewne zwycięstwo Szwajcara, z czego trzeba skorzystać po tych kursach.

Wydaje się, że nie będzie to łatwy mecz dla Stana, ale tak miało być również w poprzednim starciu z Garinem. Porównując w prosty sposób, to Garin był groźniejszy od Dimitrova biorąc pod uwagę formę. Wiadomo, Grigor to inna półka, jeśli chodzi o talent i możliwości, ale jest zdecydowanie pod formą, co pokazywał w tym roku na ziemi. Bułgar ma za sobą bardzo ciężkie spotkania. Pięć setów z Tipsareviciem w ponad 3 godziny i blisko 4,5 godzin z Marinem Ciliciem. Był co prawda jeden dzień przerwy, ale na pewno będzie to odczuwał w nogach.

Oprócz zmęczenia, Dimitrov nie jest pewny. Ma przebłyski swojej świetnej gry, ale rzadkie i nie trwają one zbyt długo. Wawrinka w tym turnieju jest bardzo pewny na serwisie, świetnie returnuje i gra bardzo odważnie. W poprzednim meczu wiele mu wychodziło, zaliczył sporą liczbę winnersów i oddał zaledwie pięć gemów. Dał wyraźny sygnał, że jest w formie i wydaje się, że nie będzie miał  większych problemów, by pokonać Bułgara.

Typy teniswe: Na co postawić?

Regularność, pewność i poczucie wartości zdecydowanie po stronie Wawrinki. Dimitrov w nogach swoje ma, gra bez szału, więc spodziewamy się pewnego zwycięstwa Stana i też idziemy w tym kierunku.

Roland Garros: Stan Wawrinka – Grigor Dimitrov, typ: Wawrinka -4,5 gema, kurs: 1.75.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…