Typy tenisowe: Viktoria Kuzmova – Sara Errani

Typy tenisowe

Zaczynany turniej w Rzymie i od razu mamy bardzo ciekawy typ na spotkanie Viki Kuzmovej i Sary Errani.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Zdecydowaną faworytką tego pojedynku jest oczywiście Słowaczka, która prezentuje się zdecydowanie lepiej i zanotowała dobry występ w Madrycie. Duże znaczenie będą miały dzisiaj warunki, duża wilgotność powietrza, blisko 85%, sprawi, że nawierzchnia będzie wolna, a to nie jest dobre dla Errani, gdyż z jej serwisem będzie to woda na młyn rywalki.

Kuzmova potrafi grać agresywnie, potrafi wykorzystywać krótsze piłki, których nie zabraknie ze strony Errani. Włoszka jest już blisko sportowej emerytury i to, że gra u siebie nic jej nie da, więc idziemy pewnie w zwycięstwo Kuzmovej.

WTA Rzym: Viktoria Kuzmova – Sara Errani, typ: Kuzmova -3,5 gema, kurs: 1.73.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB