Typy: Żylina – Myjava

Wielki entuzjazm panuje w Żylinie, która jest liderem Fortuna Ligi, pomimo tego, że drużyny grające w pucharach, nie rozegrały wszystkich meczów. Po latach biedy i udręki, młody zespół Adriana Guli zaczyna spełniać oczekiwania. Czy i tym razem odniesie zwycięstwo przed własną publicznością – myślę, że tak.

Żylina rozpoczęła rozgrywki wygraną w Rużomberoku, rozgromiła u siebie Koszyce i przywiozła punkt z Senicy .W każdym spotkaniu bramkę strzelił Matej Jelić, nowa gwiazda drużyny.

Myjava zeszły sezon zakończyła na siódmej pozycji, przed Żyliną, co dało jej prawo do dwu spotkań u siebie i jednego na wyjeździe.Taka jest zasada przy dwunastu uczestnikach. Rozgrywki mają 33 kolejek, każda z każdą po trzy razy. Myjava u siebie z Żyliną dwa razy zremisowała – 1:1 i 2:2, w Żylinie natomiast przegrała 0:1.

Od nowego sezonu drużynę prowadzi Peter Gergely, który długo trenował Dubnicę i na razie nie może narzekać. W Senicy nikła porażka, zwycięstwo na boisku beniaminka Podbrezowej i cenny remis w Bańskiej Bystrzycy. Punkt na boisku Żyliny byłby cenny, ale to bardzo trudne zadanie. Moim zdaniem, wygrają gospodarze, którzy są na fali.
Prawdopodobne składy:

Żylina:
Krnac – Mabouka, Piacek, Skriniar, Hucko -Skvarka, Pecovsky, Kacer -Lupco, William, Jelic

Myjava:
Solnicka – Beno, Janosik, Cernacek, Ciprys – Daniel, Sulek, Marcek, Pekar – Sladek, Orsula

Jan Zolich

Żylina – Myjava: 1

Postaw na te mecze, zagraj i wygraj. Zobacz jak wygrywają ludzie na naszych typach.

Kurs 1.60 Unibet
Kurs 1.62 Bet365
Kurs ? OdssRing

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.