Typy: Sparta bliżej awansu

Pierwszy mecz z mistrzem Szwecji był dla kibiców w Pradze fascynującym widowiskiem, bogatym w bramki. Dwa razy w pierwszej połowie prowadzili Szwedzi, ale w drugiej połowie Sparta trzema bramkami pogrążyła przeciwnika. Hat-tricka zdobył David Lafata, który wcześniej pięć goli zaaplikował Levadii Tallin.

Malmoe w sobotę wygrało na wyjeódzie z Falkenbergiem 5:2, urządzając sobie trening strzelecki przed rewanżem. Sparta odniosła łatwe zwacięstwo z Jihlavą. Dwie bramki zdobył Prikryl, a jedną Dockal. Nie wyjechał z drużyną stoper Holek/kontuzja/, zdrowy jest już natomiast reprezentant Czech, Krejci.

Gospodarze zapowiadają atak od samego początku, Sparta jest przygotowana i pewna swej siły ofensywnej.
Moim zdaniem, obie drużyny strzelą bramkę w tym meczu.

Przewidywane składy:

Malmö:
Olsen – Tinnerholm, Johansson, Helander, Ricardinho – Kroon, Adu, Halsti, Forsberg – Thelin, Rosenberg

Sparta:
Bičík – Kadeřábek, Kováč, Švejdík, Costa – Vácha, Matějovský – Dočkal, Hušbauer, Přikryl/Krejčí/ – Lafata

Malmoe – Sparta: obie drużyny strzelą bramkę

Jan Zolich
Postaw na te mecze, zagraj i wygraj. Zobacz jak wygrywają ludzie na naszych typach.