UC Lecce wykupiło dwóch zawodników

sports news

Biagio Meccariello i Mattia Felici zostali definitywnie zawodnikami UC Lecce – poinformował beniaminek Serie A. Do tej pory grali w tym zespole na zasadzie wypożyczenia.


Biagio Meccariello został wykupiony z Bresci Calcio. W ekipie UC Lecce grał przez cały miniony sezon, wystąpił w 34 meczach i zaliczył jedną asystę. Jest środkowym obrońcą.

Mattia Felici ma 19 lat i gra na pozycji ofensywnego pomocnika lub napastnika. Jego zakontraktowanie to inwestycja w przyszłość.

UC Lecce w ubiegłym sezonie zajęło drugie miejsce w Serie B i zapewniło sobie awans do włoskiej ekstraklasy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB