Sarri: Nigdy nie widziałem takiej determinacji, by przekonać trenera

sports news

Nowy trener Juventusu FC Maurizio Sarri na powitalnej konferencji prasowej przyznał, że włodarzom mistrza Włoch bardzo mocno zależało, by to on prowadził zespół w nowym sezonie.


– Nigdy nie widziałem tyle determinacji ze strony klubu, aby ściągnąć trenera. Taka niesamowita postawa przekonała mnie, by tutaj być – powiedział Maurizio Sarri, cytowany przez turyński klub.

Były szkoleniowiec Chelsea FC zastąpił Massimiliano Allegriego. Nie ukrywa, że jego sukcesy jego poprzednika robią wrażenie.

– Allegri pozostawia ciężkie dziedzictwo. Wygranie tego, co wygrał, jest bardzo trudne. Osiągnął niezwykłe rezultaty – przyznał nowy trener mistrzów Włoch.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB