Udovicić zdyskwalifikowany na dwa miesiące

sports news

Komisja Ligi Ekstraklasy SA na środowym zgromadzeniu zadecydowała o dyskwalifikacji Zarko Udovicica na dwa miesiące.

W meczu 12. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk zremisowała z Arką Gdynia 2:2, Udovicić w doliczonym czasie gry otrzymał czerwoną kartkę w związku z naruszeniem nietykalności sędziego.

Za niesportowe zachowanie Serb został ukarany dwumiesięczną dyskwalifikacją oraz karą finansową w wysokości 20 tysięcy.

– Udovicić wracając na boisko po kontuzji odepchnął sędziego technicznego uderzając otwarta ręką w jego prawy bark. Nie może być tolerancji dla tego typu zachowań. Przypomnieć należy, że sędzia piłkarski w trakcie zawodów korzysta ze szczelnej ochrony, zaś jakiekolwiek przejawy agresji wobec jego osoby muszą być piętnowane poprzez nakładanie indywidualnych kar dyscyplinarnych. Mają one oddziaływać zarówno na obwinionego jak i na całe środowisko piłkarskie – powiedział przewodniczący Komisji Ligi, Jarosław Poturnicki.

W trwających rozgrywkach obrońca wystąpił w ośmiu ligowych spotkaniach i strzelił gola.

(za ekstraklasa.org).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.