Vaculik: Czuję się mocny

sports news

– Trenuję sześć razy w tygodniu – wyznał Martin Vaculik w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Słowak przed sezonem 2019 korzysta z usług trenera personalnego Marosa Molnara, który współpracuje z rosyjską tenisistką Darią Kasatkiną.

– Ma naprawdę mnóstwo doświadczenia we wszystkich rodzajach sportów. Jestem bardzo zadowolony z naszych kontaktów i czuję się mocny. Wszystko idzie perfekcyjnie i lubię z nim pracować – podkreślił Vaculik.

– Maros to trener personalny rosyjskich tenisistów i też niektórych bardzo dobrych piłkarzy i hokeistów. To będzie nowość na ten rok. Wcześniej zanim robiłem rozgrzewkę sam, to miałem jej plan od trenera. Teraz trener będzie przy mnie przez cały czas – ujawnił Słowak, który jesienią dołączył do Falubazu Zielona Góra.

– Naprawdę trenuję bardzo ciężko, ale wiem, że taki rodzaj treningu przechodzi każdy żużlowiec, nie tylko ja. To jest mniej lub bardziej konieczne w profesjonalnym sporcie, a więc na żużlu też – podsumował Vaculik.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.