Vaculik: Mogę powalczyć o złoty medal

sports news

Martin Vaculik nie skupia się tylko na utrzymaniu w najlepszej szóstce tegorocznego cyklu Grand Prix. Słowak mierzy znacznie wyżej.

– Daję z siebie wszystko w każdym pojedynczym biegu. Jak to się skończy, to zobaczymy dopiero po sezonie – wyznał Vaculik w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Chcę cieszyć się swoją jazdą i być zawsze najlepszym. To są moje priorytety. Nawet jeśli tylko trójka zostawałaby na kolejny rok w cyklu, to nie przejmowałbym się tym – zaznaczył żużlowiec Falubazu Zielona Góra.

– Zdecydowanie mogę powalczyć o złoty medal. Dlaczego nie? – dodał krótko Vaculik.

Cykl Grand Prix 2020 rozpocznie się 16 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Zmagania o prymat globu zakończy turniej w Toruniu, zaplanowany na 3 października.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.