Vaculik: Pragnę zostać mistrzem świata

sports news

Martin Vaculik wypowiada coraz odważniejsze deklaracje przed startem sezonu 2019.

– Mam nadzieję, że pewnego dnia naprawdę zostanę najlepszym żużlowcem świata – wyznał Słowak w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– To moje marzenie i liczę, że kiedyś się spełni. Żeby tego dokonać muszę dobrze ułożyć wszystkie puzzle. Potrzeba wszystkiego, aby osiągnąć ten cel – podkreślił nowy żużlowiec Falubazu Zielona Góra.

– Trzeba mieć szczęście, być przygotowanym perfekcyjnie oraz mieć świetne silniki. Jeśli to wszystko wypali, wówczas można zostać mistrzem świata – stwierdził Vaculik.

– Każdego roku coś udowadniam, ale każdego roku trafiały mi się wzloty i upadki. Teraz już wiem, czego naprawdę pragnę. Jestem głodny ścigania i zwycięstw – kontynuował Słowak.

– Zdaje sobie sprawę, jak ciężko pracuje mój team i ja sam. Wiem jednak, że w stawce Grand Prix jest piętnastu zawodników i wszyscy pragną mistrzowskiego tytułu. To czyni ten projekt doskonałym. Doceniam fakt, że jestem jego częścią i pragnę pokazać, że mogę być najlepszy na świecie – podsumował Vaculik.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.