Van Ginkel: Teraz ważniejsze są inne rzeczy

sports news

Marco van Ginkel jest niepewny swojej najbliższej przyszłości w Chelsea Londyn.

Ośmiokrotny reprezentant Holandii, którego kontrakt wygasa latem, zaliczył dotychczas zaledwie cztery spotkania w koszulce „The Blues”. Ostatnie w sezonie 2013/14.

27-letni pomocnik później był wypożyczany do Milanu, Stoke City i PSV, gdzie zakończył regularne występy po poważnej kontuzji więzadła krzyżowego kolana, która wykluczyła go z gry na blisko dwa lata.

Chelsea zagwarantowała sobie jeszcze opcję przedłużenia umowy o dwa lata, ale rozmowy jeszcze się nie odbyły i na ten moment Holender jest bliski odejścia z Londynu.

– Teraz ważniejsze są inne rzeczy. Nie mieliśmy jeszcze kontaktu w tej sprawie, ale wierzę, że usłyszę o tym, gdy nadejdzie odpowiednia chwila – wyznał Van Ginkel w rozmowie z PSV TV.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.