Venlo – PSV – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Venlo – PSV. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 11. dzień kwietnia, wybraliśmy z holenderskiej EredivisieZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że PSV Eindhoven pokona na wyjeździe Venlo różnicą przynajmniej trzech bramek.

PSV i Alkmaar walczą o 2. miejsce w tabeli i wczoraj ekipa z północy Holandii wygrała swoje spotkanie. Dziś PSV musi odpowiedzieć tym samym, aby ponownie zrównać się punktami z największym rywalem do miejsca gwarantującego grę w eliminacjach LM.

Venlo jest w fatalnej formie. Przegrali osiem meczów z rzędu, z czego cztery ligowe na własnym stadionie. Nie sądzimy, aby akurat ta fatalna seria została przerwana akurat dzisiaj, bo PSV jest w świetnej dyspozycji.

Dlatego stawiamy, że ekipa z Eindhoven wygra w Venlo i pokryje handicap 2:0. Ryzykowny typ? Na pewno, ale naszym zdaniem warto zaryzykować.

Venlo – PSV, typ: 2 (handicap 2:0), kurs: 2.37.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”