Verratti, Spinazzola i Berardi kontuzjowani

sports news

Leonardo Spinazzola, Marco Verratti oraz Domenico Berardi opuścili z powodu kontuzji zgrupowanie reprezentacji Włoch – informuje stacja „Sky Sport Italia”.

„Azzurri” zakończą eliminacje Euro 2020 konfrontacjami z Bośnią i Hercegowiną oraz Armenią. Podopieczni Roberto Manciniego już wcześniej zapewnili sobie bezpośredni awans do turnieju głównego.

Kadrę czterokrotnych mistrzów świata uzupełnił na razie Sandro Tonali. Wśród 27 piłkarzy wyróżnionych powołaniami są Andrea Cistana, Gaetano Castrovilli oraz Riccardo Orsolini.

Obrońca Brescia Calcio, pomocnik Fiorentiny oraz skrzydłowy Bolonii debiutują w szeregach „Squadra Azzurra”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.