Vieira kandydatem na trenera Olympique Lyon

sports news

Według informacji „Nice-Matin” Patrick Vieira, który obecnie jest szkoleniowcem OGC Nice może w przyszłości zostać trenerem Olympique Lyon.

Vieira trenuje zespół z Nicei od czerwca tego roku. Jego umowa jest ważna do końca sezonue 2020/2021. 43-letni trener nie jest jednak przekonany czy wypełni ją do końca.

Być może przeniesie się niedługo do Olympique Lyon. Włodarze tego klubu rozglądają się za następcą Bruno Genesio, a ich listę życzeń otwiera Patrick Vieira.

Francuz w przeszłości był też opiekunem New York City.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.