Vrdoljak: Musimy zagrać najlepiej od kilku lat

– Silną stroną Celticu jest ofensywa. Dobrze czują się z przodu. Trener na pewno przekaże nam jakie atuty ma każdy piłkarz z osobna. Ale przekaże także jak powinniśmy te atuty zneutralizować – wyznał Ivica Vrdoljak przed środowym meczem Legii z Celticem Glasgow w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

– Musimy zdecydowanie zagrać bardzo dobry mecz. Każdy błąd, błędna decyzja może zostać ukarana. Musimy zagrać jeden z najlepszych meczów od kilku lat. Bardzo ważne będzie, aby nie stracić bramki, bo wszyscy wiemy ile daje to przeciwnikom – podkreślił Chorwat.

– Celtic jest na podobnym poziomie jak Steaua, z którą odpadliśmy przed rokiem. To jednak zupełnie inne style, inne kraje. Ostatnio wróciła nam płynność – kontynuował zawodnik z Bałkanów.

– Na swoim boisku musimy pokazać, że naprawdę potrafimy grać. Mam nadzieję, że po jutrzejszym meczu będziemy naprawdę szczęśliwi. Jesteśmy tutaj, żeby radzić sobie z taką presją jaka jest w takich meczach jak z Celticem. Mamy swoje atuty, żeby awansować – podsumował Ivica Vrdoljak.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.