Vuković: Liczymy, że szybko wrócimy na murawę

sports news

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković na antenie „Radia dla Ciebie” stwierdził, że powrót do treningów będzie możliwy, kiedy „ponad 20 piłkarzy zacznie normalnie ćwiczyć na boisku.”

– Nie chodzi o to, żeby w tej chwili łamać przepisy czy to, co jest z góry ustalone. W dwójkach można teoretycznie trenować, ale taki trening sprowadza się do tego, co wykonujemy w domu. Za powrót uznaję moment, w którym ponad 20 piłkarzy zacznie normalnie ćwiczyć na boisku. Wszystko inne to okres przejściowy, przez który musimy przejść, tak jak robimy to w tej chwili. Wszelkie kombinowanie jest trochę na siłę. Jeżeli następnym krokiem nakreślonym przez rząd, będzie trening piłkarzy w kilkuosobowych grupach, zastanowimy się nad tym. Liczymy na to, że szybko wrócimy na murawę, tak jak zaczyna się o tym mówić. A wtedy dostaniemy minimum czasu na to, aby się solidnie przygotować – powiedział Vuković.

– Czy powrót do gry pod koniec maja jest realnym scenariuszem? Mam nadzieję, że tak. Gdyby tak się stało, w moim odczuciu, na dniach dostaniemy informację o powrocie do normalnych zajęć. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie otrzymali 3 tygodni na przygotowanie do pierwszego meczu – dodał trener Legii.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.