Vukovic: Nie mamy prawa obawiać się Pogoni

sports news

Szkoleniowiec Legii Warszawa Aleksandar Vukovic mobilizuje swoich podopiecznych przed konfrontacją z Pogonią Szczecin w ramach 30. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

– Każdy mecz jest trudny i wymagający. Chcemy podejść do niego z pełną koncentracją. Pogoń stara się grać w piłkę, rzadko posyła długie piłki i do niedawna była bardzo chwalona przez wszystkich za styl. Nie bez powodu, bo to dobra drużyna – wyznał Vukovic dla oficjalnego serwisu klubu z Pomorza Zachodniego.

– Szanujemy Pogoń, ale nie mamy prawa się obawiać. Musimy wierzyć we własne możliwości. Chcemy, żeby mecz odbywał się pod nasze dyktando – podkreślił Serb.

– Wygraliśmy dwa trudne pojedynki. To powrót na właściwe tory. Po porażce zawsze trzeba jak najszybciej wrócić na dobrą drogę. Teraz chcemy to utrzymać – stwierdził opiekun stołecznej drużyny.

– Nie będziemy mogli skorzystać z Michała Kucharczyka, Jarosława Niezgody i Radosława Majeckiego. Z atmosfery na naszym stadionie jestem zadowolony. Była ostatnio bardzo dobra i wiem, że jutro będzie podobnie – dodał Vukovic.

(za pogonszczecin.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.