Pawłowski i Kumor trzy lata dłużej z Zagłębiem Sosnowiec

sports news

Szymon Pawłowski i Konrad Kumor podpisali nowe kontrakty z Zagłębiem Sosnowiec – poinformowali czterokrotni wicemistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Obaj parafowali trzyletnie umowy, obowiązujące do końca czerwca 2022 roku.

– Na pewno dobrze się tu czuję i to jest jedna z kluczowych kwestii, że bez względu na to, czy się utrzymamy w Ekstraklasie czy też nie, podpisałem kontrakt na długi okres. Bardzo liczę na to, że się utrzymamy i będę robił wszystko, by tak się stało – wyznał Pawłowski po złożeniu stosownych podpisów.

– Prezes Marcin Jaroszewski, Grzegorz Książek, współwłaściciel Zagłębia i inni tworzą fajną atmosferę. Pracują tutaj ludzie, którzy chcą coś zrobić dla Zagłębia. A w szatni jest dobra atmosfera. Każdy z nas chce, aby Zagłębie utrzymało się w Ekstraklasie – dodał rozgrywający beniaminka, który zdobył pięć goli w 25 rozegranych meczach.

– Jestem jak najbardziej zadowolony z podpisania nowego kontraktu. Zagrałem w Zagłębiu do tej pory tylko trzy i aż trzy mecze. Zależy jak na to patrzeć, ale mam nadzieję, że będzie ich więcej. Wierzę w to, że dostanę szansę, bym się mógł pokazać z jak najlepszej strony – podsumował jeszcze Kumor.

(za zaglebie.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.