Weinzettel wzmocnił Wisłę Kraków

sports news

Tobiasz Weinzettel został nowym zawodnikiem Wisły Kraków – poinformowali trzynastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

22-letni bramkarz parafował krótkoterminową umowę, obowiązującą do końca bieżącego sezonu.

Weinzettel urodził się 24 maja 1996 roku w Ozimku. Od 1 lipca 2014 do końca lutego bieżącego roku reprezentował Odrę Opole.

Mierzący 1,90 m golkiper ma za sobą także występy w zespole Polonii Bytom do lat 19. Na jego koncie widnieje 25 spotkań rozegranych na poziomie pierwszej ligi, spośród których sześć zakończył z czystym kontem.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.