Wenger gotowy do powrotu, ma cztery oferty

sports news

Jak informuje dziennik „The Times” Arsene Wenger jest gotowy, by wrócić do pracy. Ma cztery oferty.

Według angielskich dziennikarzy Francuz miał przyznać w rozmowie ze znajomymi, że brakuje mu codziennej pracy i czuje, że jest gotowy, by wrócić do futbolu.

Były szkoleniowiec Arsenalu FC ma do wyboru cztery oferty. Nie wszystkie dotyczą powrotu na ławkę trenerską. Jedna z nich to rola dyrektora sportowego w Paris Saint-Germain.

Inna oferta dotyczy pracy z reprezentacją, a dwie pozostałe to opcje trenowania drużyn z czołowych lig europejskich. Dziennikarze nie precyzują jednak o jakie kraje i kluby chodzi.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.