Wesley Sneijder wróci do Interu Mediolan?

Wesley Sneijder po raz kolejny włoży koszulkę Interu Mediolan? Według tureckich mediów bardzo szczegółowo sytuację doświadczonego reprezentanta Holandii śledzą przedstawiciele Nerazzurrich.

31-latek bronił już barw ekipy ze Stadio Giuseppe Meazza w latach 2009-ˆ’2013. Wówczas w pierwszym zespole rozegrał on we wszystkich możliwych rozgrywkach 116 meczów. Strzelił w nich 22 gole oraz zanotował 35 asyst.

Spekuluje się, iż były zawodnik Ajaxu Amsterdam wrócić do Interu Mediolan miałby już podczas zimowego okienka transferowego. Warto zaznaczyć, iż wysłannicy włoskiej drużyny podobno poczynili już pierwsze ruchy w sprawie sprowadzenia doświadczonego pomocnika do siebie.

Obecny kontrakt Wesley’a Sneijdera z Galatasaray Stambuł wygasa w czerwcu 2016 roku. Jeżeli w ciągu kilku najbliższych miesięcy nie podpisze on nowej umowy to jego odejście z tureckiego giganta stanie się jeszcze bardziej prawdopodobne.

W bieżących rozgrywkach ligowych Holender rozegrał trzy spotkania (w tym dwa w pełnym wymiarze czasowym). Okrasił je dwoma golami. Oba trafienia zanotował w starciu przeciwko Konyasporowi w ramach trzeciej serii gier.