West Ham United gotów sprzedać Masuaku

sports news

Jak informuje dziennik „The Mirror” Manuel Pellegrini, trener West Ham United jest gotów, by rozważyć oferty transferowe za Arthura Masuaku.


Według angielskich dziennikarzy klub z Londynu zaakceptuje oferty na poziomie 10 milionów funtów. Umowa 25- latka z „Młotami” obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.

Reprezentant Demokratycznej Republiki Kongo trafił do West Ham United przed sezonem 2016/2017 z Olympiakosu Pireus. Wcześniej był graczem francuskiego Valenciennes FC.

Masuaku w tym sezonie rozegrał 21 spotkań, w których strzelił dwa gole.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB