Wilder: Stać nas na punkty w meczu z Arsenalem

sports news

Sheffield United zagra u siebie z Arsenalem FC w poniedziałkowym meczu Premier League. Chris Wilder, menedżer „The Blades”, jest przekonany, że jego podopiecznych stać na osiągnięcie pozytywnego wyniku w starciu z „Kanonierami”.

– Arsenal to historyczny i ikoniczny klub. To dla nas kolejne wspaniałe spotkanie – powiedział Wilder, cytowany przez „BBC”.

– Uważam, że dobrze zagraliśmy przeciwko Liverpoolowi. Teraz jednak musimy zdobyć jakieś punkty i wierzymy, że nas na to stać. Atakowaliśmy przeciwko Liverpoolowi, kiedy mogliśmy i tak samo będzie przeciwko Arsenalowi – podkreślił.

– Stać nas na równą rywalizację z nimi i wiemy, że mamy szanse, bo gramy coraz lepiej. Pamiętamy jednak, że Arsenal to groźny oraz szybki zespół w ataku i trzeba mieć do nich szacunek – stwierdził.

Jego podopieczni zajmują 15. miejsce w tabeli ze zdobytymi dziewięcioma punktami. Natomiast „Kanonierzy” plasują się na piątej pozycji z 15 „oczkami” na koncie. Początek poniedziałkowego meczu na Bramall Lane o godzinie21.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.