Willem II – Groningen – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Willem II – Groningen. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 14. dzień stycznia, wybraliśmy z holenderskiej Eredivisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Groningen pokona na wyjeździe Willem II.

Ekipa z północy Holandii gra bardzo przyzwoity sezon. Obecnie zajmuje siódme miejsce w lidze i ma realne szanse wywalczyć miejsce gwarantujące udział w europejskich pucharach.

Ostatnio w dwóch meczach zdobyli zaledwie jeden punkt, ale uważamy, że dziś wrócą na zwycięską ścieżkę. Tym bardziej, że rywala mają dziś bardzo słabego.

Gospodarze zajmują przedostatnie miejsce w zestawieniu. W piętnastu meczach tego sezonu zdobyli zaledwie dziewięć punktów, przegrywając aż 10 pojedynków. Naszym zdaniem dziś polegną jedenasty raz.

W związku z powyższym stawiamy, że piłkarze z Groningen wygrają dzisiejsze spotkanie w Tilburgu.

Willem II – Groningen, typ: 2, kurs: 2.33.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Bologna – Verona https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-bologna-verona/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Sparta Rotterdam – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-sparta-rotterdam-psv-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Fulham – Chelsea https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fulham-chelsea/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…