Willian rozczarowany ofertą przedłużenia kontraktu z Chelsea

sports news

O odejściu Williana spekuluje się już od kilku miesięcy. „The Blues” złożyli mu ofertę nowego kontraktu, ale zawodnik jest z niej bardzo niezadowolony – donosi „Daily Star”.

Brazylijczyk występuje w „The Blues” od 2013 roku. Jego kontrakt na Stamford Bridge obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.

Klub chciałby zatrzymać zawodnika, ale „Daily Star” informuje, że złożył mu niepoważną ofertę przedłużenia umowy o jeden rok. Piłkarz jest bardzo rozczarowany tą propozycją. „UOL” natomiast informuje, że 30-latek chciałby podpisać kontrakt dłuższy na przynajmniej kolejne trzy lata.

Willian w barwach Chelsea rozegrał 273 mecze we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 51 goli. Interesowały się nim ostatnio m.in. Paris Saint-Germain oraz FC Barcelona.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.