PGE IMME po raz czwarty w Gdańsku. “Poziom szóstej edycji będzie jeszcze wyższy”

sports news

12 lipca o godzinie 19:00 na torze w Gdańsku odbędzie się szósta edycja PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi – poinformował oficjalny serwis Speedway Ekstraligi.

Selekcja do turnieju, którego unikalna formuła (dwa półfinały po rundzie zasadniczej, po której dwóch z najlepszym dorobkiem awansuje bezpośrednio do finału), gwarantuje emocje do samego końca, dokonuje się na podstawie średnich biegopunktowych uzyskiwanych w rozgrywkach najsilniejszej ligi żużlowej świata.

– Z optymizmem patrzymy na kolejne zawody, które odbędą się w Gdańsku – wyznał Wojciech Stępniewski.

– Rywalizacja najlepszych zawodników PGE Ekstraligi w turnieju, gdzie każdy walczy na własny rachunek, na stałe weszła do żużlowego kalendarza i jest doskonałym uzupełnieniem sezonu, który rozpoczynamy już 5 kwietnia – podkreślił prezes Ekstraligi Żużlowej.

Historia PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi (PGE IMME) sięga 2014 roku, gdy zawody rozegrano w Tarnowie, a zwyciężył Emil Sajfutdinow. Druga edycja, w 2015 roku odbyła się na torze w Lesznie, gdzie triumfował Grigorij Łaguta.

– Pracujemy z Ekstraligą razem przy tym turnieju od 2016 roku, wzajemnie stawiając na profesjonalizm. Impreza rozwija się z każdą kolejną edycją i jestem przekonany, że tegoroczna będzie stała na jeszcze wyższym poziomie niż poprzednie – powiedział Maciej Polny, lokalny organizator zawodów.

– 12 lipca najlepsi żużlowcy świata przyjadą na tor przy ulicy Zawodników 1, by powalczyć o miano najlepszego indywidualnego zawodnika PGE Ekstraligi. Myślę, że każdy kibic speedwaya powinien zapisać sobie tę datę w kalendarzu – dodał Polny.

Na obiekcie pierwszoligowego Wybrzeża wygrywali już Krystian Pieszczek, Leon Madsen i Patryk Dudek. Tegoroczne zawody odbędą się w piątek 12 lipca.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…