Wisła Kraków – Piast Gliwice – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Wisła Kraków – Piast Gliwice, czyli drugie spotkanie, dwunastej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Wisła po jedenastu meczach tego sezonu zajmuje dopiero trzynaste miejsce w tabeli. Krakowianie zdobyli w tym okresie zaledwie 11 punktów. Natomiast obrońcy tytułu zajmują przed tą kolejką siódme miejsce w zestawieniu z dorobkiem 18 „oczek”.

My typujemy, że w tym starciu padną mniej niż trzy bramki. Zaglądamy do naszego systemu statystyk i sprawdzamy ile bramek pada w Krakowie w piątkowe popołudnia.

Typy na dziś

Widzimy, że w pięciu takich meczach padały zaledwie 2.2 bramki na mecz. Do tego tylko dwa razy kibice oglądali więcej niż trzy gole. Zobaczmy jeszcze na wyjazdowe spotkania Piasta, które były rozgrywane w piątki.

Typy na dziś

Tutaj otrzymaliśmy również pięć spotkań, ale średnia skoczyła do trzech goli na mecz i trzech pojedynków z pokrytą linią 2.5 gola.

Decydujący głos oddajmy arbitrowi tego spotkania. Sprawdziliśmy, że kiedy w piątki mecze sędziuje Mariusz Złotek, wówczas padały średnio dwa gole na mecz i w żadnym z czterech takich starć kibice nie oglądali więcej niż dwóch trafień.

W związku z tym stawiamy, że w meczu krakowskiej Wisły z gliwickim Piastem padną mniej niż trzy bramki.

Wisła Kraków – Piast Gliwice, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 2.11.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś