Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin, czyli pierwsze spotkanie 12. kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Pogoń po jedenastu kolejkach jest liderem rozgrywek i ma na koncie 21 punktów. Zagłębie zajmuje dziesiątą lokatę z dorobkiem 15 “oczek”.

My typujemy, że w tym starciu padną mniej niż trzy bramki, gdyż tak nam podpowiada nasz system statystyk. Zaglądamy do niego i sprawdzamy ile goli pada w piątkowych meczach w Lubinie.

Typy na dziś

Widzimy wyraźną tendencję overową, bo średnio w pięciu takich meczach padało aż 3.8 gola na mecz i cztery razy pokrywano linię 2.5 gola. Sprawdźmy jak na tym tyle wypada Pogoń.

Typy na dziś

Tutaj otrzymujemy tendencję z niskimi wynikami, bo średnio w siedmiu wyjazdowych i piątkowych meczach Portowców padało zaledwie 2.57 gola na mecz. Do tego tylko trzy razy padały więcej niż dwie bramki.

Decydujący głos oddajemy sędziemu tego spotkania. Sprawdziliśmy, że w piątkowych meczach, które sędziuje Szymon Marciniak pada tylko 2.45 gola na mecz. Do tego w zaledwie czterech z jedenastu takich pojedynków pokrywana była linia 2.5 gola.

W związku z tym stawiamy, że w meczu Zagłębia z Pogonią padną dziś mniej niż trzy gole.

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.95.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś