Wisła wyjechała na zgrupowanie do Turcji

sports news

Piłkarze Wisły Kraków wyjechali na jedyne zagraniczne zgrupowanie w zimowej przerwie. Pierwotnie podopieczni Macieja Stolarczyka mieli przygotowywać się tylko w kraju.

„Biała Gwiazda” zmaga się z ogromnymi problemami finansowymi i organizacyjnymi. W związku z tym nie zostało zaplanowane zgrupowanie zagraniczne. Znalazł się jednak sponsor, który opłaci krakowskiemu klubowi cały koszt wyjazdu do Turcji.

Wisła w Belek będzie przebywać przez tydzień, rozegra tam dwa mecze sparingowe. Rywalami będą bułgarski Etar Veliko Tarnovo oraz niemiecki FSV Optik Rathenow.

Z powodu urazu na zgrupowanie nie udali się: Rafał Boguski, Paweł Brożek, Marcin Grabowski i Jakub Bartosz, którzy rehabilitować się będą w Krakowie.

* * * * * *
Kadra Wisły na obóz w Turcji:

Bramkarze: Mateusz Lis, Michał Buchalik, Kamil Broda.
Obrońcy: Rafał Pietrzak, Maciej Sadlok, Lukas Klemenz, Daniel Hoyo-Kowalski, Kacper Laskoś, Piotr Świątko, Dawid Szot, Marcin Wasilewski, Łukasz Burliga, Matej Palčič.
Pomocnicy: Vullnet Basha, Patryk Moskiewicz, Arkadiusz Kasia, Dawid Malik, Jakub Błaszczykowski, Daniel Morys, Maciej Śliwa, Wojciech Słomka, Kamil Wojtkowski.
Napastnicy: Krzysztof Drzazga, Marko Kolar, Aleksander Buksa.

(za:wisla.krakow.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.