„Wolałbym jeździć w ekstremalnym upale niż w takim zimnie”

sports news

Fredrik Lindgren zdobył czternaście punktów w Grudziądzu, ale forBET Włókniarza Częstochowa uległ drużynie MrGarden GKM 43:47 w meczu drugiej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

– Patrząc po wynikach faktycznie można pomyśleć, że jest to jeden z moich ulubionych torów, ale to nieprawda – wyznał Szwed dla oficjalnego serwisu Speedway Ekstraligi.

– W Grudziądzu trzeba być bardzo mądrym i często jechać bardzo blisko bandy, co czasami może być przerażające – podkreślił Skandynaw.

– Jestem zadowolony ze swojego wyniku, szkoda tylko, że przegraliśmy spotkanie – zaznaczył uczestnik cyklu Grand Prix.

– Niska temperatura powodowała, że musiałem naprawdę sporo starać się, aby utrzymać ciepło w moim ciele. To odbiło się na trzynastym wyścigu. Zdecydowanie wolałbym jeździć w ekstremalnym upale niż w takim zimnie – dodał Lindgren, nawiązując do jedynego słabszego występu na obiekcie zespołu z Pomorza.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.