Neil przedłużył kontrakt z Preston North End FC

sports news
Oceń

Alex Neil przedłużył kontrakt z Preston North End FC – poinformował klub z Championship na swojej oficjalnej stronie.


37-letni szkoleniowiec związał się z popularnymi „The Lilywhites” trzyletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

Neil przejął ekipę z Deepdale latem 2017 roku. – Jestem zachwycony, że mogę poświęcić się temu projektowi przez kilka kolejnych sezonów. Mamy młody zespół z wielkimi możliwościami i dajemy z siebie wszystko, aby stawać się lepszą drużyną każdego dnia – podkreślił opiekun „The Lilywhites” po złożeniu stosownych podpisów.

Preston North End FC zajmuje aktualnie dwunaste miejsce w tabeli zaplecza Premier League. Podopieczni Neila tylko słabszą różnicą bramek ustępują Nottingham Forest.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB