Neil przedłużył kontrakt z Preston North End FC

sports news

Alex Neil przedłużył kontrakt z Preston North End FC – poinformował klub z Championship na swojej oficjalnej stronie.

37-letni szkoleniowiec związał się z popularnymi „The Lilywhites” trzyletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

Neil przejął ekipę z Deepdale latem 2017 roku. – Jestem zachwycony, że mogę poświęcić się temu projektowi przez kilka kolejnych sezonów. Mamy młody zespół z wielkimi możliwościami i dajemy z siebie wszystko, aby stawać się lepszą drużyną każdego dnia – podkreślił opiekun „The Lilywhites” po złożeniu stosownych podpisów.

Preston North End FC zajmuje aktualnie dwunaste miejsce w tabeli zaplecza Premier League. Podopieczni Neila tylko słabszą różnicą bramek ustępują Nottingham Forest.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.