Wyjściowy skład Polski na mecz przeciwko Słowenii

sports news

Znamy już wyjściową “11” reprezentacji Polski, która zagra przeciwko Słowenii w meczu eliminacji mistrzostw Europy 2020. Selekcjoner Jerzy Brzęczek zdecydował się postawić na dwóch napastników.

U boku Roberta Lewandowskiego w napadzie zagra Krzysztof Piątek. Mającego problemy zdrowotne Kamila Glika na środku obrony zastąpi Michał Pazdan. Na skrzydłach wystąpią natomiast Kamil Grosicki oraz Piotr Zieliński.

Polska jest liderem grupy G z kompletem 12 punktów. Natomiast Słowenia ma na koncie pięć “oczek” i plasuje się na piątej pozycji. Początek spotkania w Lublanie o godzinie 20.45.

*****
Skład reprezentacji Polski na mecz przeciwko Słowenii:

Fabiański – Bereszyński, Bednarek, Pazdan, Kędziora – Zieliński, Krychowiak, Klich, Grosicki – Piątek, Lewandowski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…