“Inter zawsze będzie priorytetem dla Mauro Icardiego”

sports news

Mauro Icardi został do końca sezonu wypożyczony przez Paris Saint-Germain. Wanda Nara, żona i agentka napastnika, jest przekonana, że wróci on jednak do Serie A.

– Inter musiał sprzedać Icardiego. Jako kapitan, Mauro nigdy nie opuściłby klubu. To była strategia, aby się z nim rozstać – powiedziała Wanda Nara w rozmowie z “Corriere Della Sera”.

– W styczniu odmówił transferu do innej drużyny. Nie zdradzę jej nazwy – dodała.

– Mauro powiedział, że jest kapitanem i nie opuści zespołu. To wtedy załamały się jego relacje z klubem. Oni mieli bowiem inny pomysł – podkreśliła.

– On lubi grać we Włoszech, dobrze zna tę ligę. Uważam, że wróci. Nie wiem gdzie i jak. Inter zawsze będzie dla niego priorytetem – stwierdziła.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…