Wysłannicy Barcelony obserwowali Sane

Ofensywny pomocnik Schalke 04 Gelsenkirchen Leroy Sane był monitorowany przez wysłanników FC Barcelona – ujawnił kataloński dziennik “Mundo Deportivo”.

20-letniego reprezentanta Niemiec obserwowali w miniony piątek w Moguncji związani z “Blaugraną” pracownicy pionu technicznego Robert Fernandez i Urbano Ortega.

Umiejętności syna niemieckiej gimnastyczki artystycznej Reginy Weber i byłego reprezentanta Senegalu Souleymana Sane są wyceniane na kilkadziesiąt milionów Euro. Starają się o niego również Arsenal, Liverpool FC, MU i Chelsea.

Sane aktualnie związany jest umową z “Królewsko-Niebieskimi”, obowiązującą do końca czerwca 2019 roku. Klauzula odstępnego zawarta w tym dokumencie opiewa na 37 milionów euro. W bieżącym sezonie zaliczył dwadzieścia występów w Bundeslidze, w których zdobył pięć bramek. Ma za sobą również debiut w kadrze Niemiec.

Sane w drużynie z Katalonii mógłby być wartościowym zmiennikiem dla Andresa Iniesty bądź Ardy Turana. Z czasem zapewne miałby większe szanse na występy w podstawowym składzie “Blaugrany”.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Benfica – PSG https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benfica-psg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: RB Lipsk – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rb-lipsk-celtic/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Atletico Madryt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-atletico-madryt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…