Wysoka pensja problemem dla definitywnego transferu Frasera Forstera

sports news

Fraser Forster jest do końca sezonu wypożyczony do Celtiku FC. Mistrzowie Szkocji chcieliby wykupić bramkarza z Southampton FC.

„Daily Record” donosi, że problemem są jednak zarobki golkipera. 31-latek ma w swojej umowie ze „Świętymi” wpisaną tygodniówkę na poziomie 70 tysięcy funtów. To jest kwota zbyt wysoka dla Celtiku.

Trudno przypuszczać, aby golkiper zgodził się na obniżenie swoich zarobków. Tym bardziej, że jego kontrakt na St Mary’s Stadium obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

31-latek w obecnym sezonie wystąpił w 15 meczach Celtiku we wszystkich rozgrywkach. Puścił w nich 10 goli i siedem razy zachował czyste konto.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.