Young Boys – Servette – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Young Boys – Servette. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 21. dzień lutego, wybraliśmy ze szwajcarskiej Super LeagueZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Young Boys pokonają Servette różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Ekipa z Berna jest liderem rozgrywek w Szwajcarii i ma gigantyczną przewagę nad resztą stawki. Sprawa mistrzostwa kraju jest już raczej przesądzana, ale nie sądzimy, aby gospodarze mieli obniżyć loty.

Na dziesięć meczów na swoim stadionie, Young Boys wygrali siedem meczów i tylko w jednym musieli uznać wyższość rywala. Co ważne dla nas, tym przeciwnikiem, który odebrał punkty liderowi był zespół z Genewy.

Uważamy, że gospodarze będą chcieli się odegrać za tamten pojedynek i pokonać rywala, który jako jedyny zdobył w tym sezonie ligowym ich teren. Dlatego uważamy, że Young Boys wysoko pokonają Servette i pokryją handicap 0:1.

Young Boys – Servette, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 2.13.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”