„Za Wilfrieda Zahę musi zostać złożona odpowiednia oferta”

sports news

Arsenal Londyn chce sprowadzić Wilfrieda Zahę. Roy Hodgson, menedżer Crystal Palace FC, powiedział, że „Kanonierzy” nie złożyli oferty zbliżonej do wartości skrzydłowego.

„Sky Sports” donosi, że Arsenal zaproponował za zawodnika z Wybrzeża Kości Słoniowej 40 milionów funtów. Oferta została przez „Orły” odrzucona.

– Arsenal aktualnie nie złożył oferty, która byłaby choćby bliska wartości zawodnika – powiedział Hodgson.

– Jestem pewien, iż zawodnik zdaje sobie sprawę, że jeśli ktoś będzie chciał go kupić, to trzeba będzie zapłacić za niego odpowiednią cenę. Do momentu, kiedy taka oferta się nie pojawi, to nie ma na tematu odejścia Wilfierda – dodał.

Zaha w minionym sezonie Premier League rozegrał 34 mecze. Strzelił w nich 10 goli i zanotował 10 asyst. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. 26-latek nie kryje się z tym, że chciałby trafić do Arsenalu, któremu kibicował będąc dzieckiem.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.